Kodėl verta gauti mentorystę ir kas gali ją gauti?

Kas gali gauti mentorystę?

Neseniai įkūrę savo verslą asmenys, norintys kokybiškai jį plėtoti; tradicinio ar inovatyvaus verslo savininkai, vadovai, padalinių vadovai; verslininkai, siekiantys savo versle / veikloje esminių pokyčių; verslo atstovai, vertinantys patyrusių verslininkų patarimus bei norintys efektyviai, šiuolaikiškai vystyti savo verslą.

 

Siekiant sėkmingos mentorystės, svarbu sau atsakyti į šiuos klausimus:

Į šiuos klausimus galite atsakyti – TAIP? Tuomet jūs pasiruošęs (-usi) gauti mentorystę!

 

Registracija į e.mentorystės platformą

Platformoje užsiregistravę vartotojai gali užduoti klausimą bet kuriam e. mentoriui ir su juo konsultuotis. Konsultacijų laikas, dažnumas ar konsultuojančių mentorių skaičius nėra ribojami, tai priklauso nuo mentorystę norinčio gauti verslo atstovo ir e. mentoriaus.

Registruotis

 

Verslo mentorystės patirtimis pasidalino mentorystės dalyviai ir mentoriai!

Remigijus Žiogas – „Trys karaliai“ vadovas, vienas mentorystės platformos ekspertų ir verslininkė Aušra Gaudiešienė – diaside.com ir ifood.lt įkūrėja:

„Muitus“ įkūrėja, mentorė Gintarė Buinovskė ir Raibec – Be efficient online vadovas ir įkūrėjas, mentorius Remigijus Kuliešius:

 

Mentorių tinklo ekspertas dr. Donatas Jonikas ir mentorystės dalyvė Simona Zulonienė, „Digisimo“ vadovė:

Mentorė, e.prekybos konsultantė Justina Runienė ir verslo mentorystės programos dalyvė, „Efekto inžinerija“ įkūrėja Aida Breivienė:

Mentorė Miglė Gruzdenė – restorano „Vasaris” vadovė, Panevėžio Personalo vadovų klubo bendraįkūrėja ir visuomenininkė – ir mentorystės programos dalyvis Andrius Chomičius – „Eksperimentinė kūrybinio mąstymo laboratorija” įkūrėjas:

 

Daugiau informacijos apie Inovacijų agentūros Verslo mentorių tinklą, atrankos kriterijus ir veiklos organizavimą galite skaityti Inovacijų agentūros Verslo mentorių tinklo tvarkos apraše.